ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

 ניקיון משרדים גדולים או ניקיון משרדים קטנים ?

לא אחת שואלים אותנו האם יש שוני בין ניקיון משרדים קטנים לבין ניקיון משרדים גדולים, ובכן תשובתי היא חד משמעית לא ! משום שישנם משרדים קטנים שמעוניינים בניקיון המשרד באופן יסודי ואז במקרה כזה נדרש יותר כח אדם או יותר שעות עבודה, מצד שני יש משרדים גדולים שמעוניינים בניקיון קל בלבד ברוב ימות השבוע ובמקרה כזה מדובר בעובדים מועטים גם אם שטח המשרד גדול.
חברת קלינטון מבצעת את כל סוגי ניקיון המשרדים – גדולים וקטנים. הסכם עם חברת ניקיון לניקיון המשרדים הוא מגמה הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות. העסקת עובד ניקיון במשרה מלאה בעסק קטן כרוכה בהוצאות גבוהות ולא מוצדקות ובעסקים גדולים הדבר פשוט לא אפשרי ולא כלכלי. חברת ניקיון ואחזקת מבנים שהיא גם מקצועית וגם אמינה חוסכת זמן רב וטרחה מרובה. יתר על כן, כפי שנאמר, סביבת עבודה נעימה ונקייה תתרום רבות לשביעות רצון העובדים והדבר יוביל לשיפור מוכח של ביצועי העסק.

עסקים קטנים כגדולים שוכרים שירותי ניקיון משרדיים

היתרון בהפעלת שירותי ניקיון באמצעות מיקור חוץ – ברור הן לעסקים הגדולים והן לעסקים הקטנים. הלוגיסטיקה הכרוכה בגיוס עובדי הניקיון, ההדרכה וההכשרה של העובדים לענפי הניקיון השונים, רכישת המכשור המתאים וחומרי הניקיון הנדרשים – כל אלה נחסכים מהחברות והארגונים, קטנים כגדולים והם מובילים לתוצאה מצוינת שלא ניתן לערער על טיבה.

אם יש לכם משרד בתל אביב ואתם זקוקים לשירות ניקיון משרדים בתל אביב – אנו נשמח מאוד להיפגש ולתת לכם הצעה אטרקטיבית ביותר לניקיון המשרד.
מעוניינים לדעת כיצד אתה כבעל עסק יכול לגרום להגברת תפוקת העובדים על ידי משרד נקי?

חברות ניקיון משרדים והשמת עובדים

ברור לכל כי ניקיון משרדים הוא הכרח המציאות ולא ניתן לוותר עליו בשום תנאי. חברות ניקיון משרדים דואגות לכל התהליך מגיוס העובדים, הכשרתם לתפקידים השונים ושיבוצם במקומות העבודה הרלוונטיים. הן גם אלו המפקחות על תהליך העבודה, מסיעות את העובדים למקומות העבודה, דואגות למחליפים, בעת הצורך, משלמות את המשכורות, רוכשות את חומרי הניקוי במרוכז ומפנות את בעלי המשרדים לחלוטין מדאגה ומעקב אחר כל תהליך הניקיון.

מומלץ לקרוא את המדריך לפני חתימת חוזה ניקיון משרדים – יש בו המון טיפים חשובים ורלונטים עבורך!

אם אתם מעוניינים להבטיח את איכות הניקיון והשירות שאתם תקבלו לצד שימוש בחומרי ניקוי טובים ומקצועיים באפשרותכם להשאיר פניה או להתקשר לטלפון המופיע בראש העמוד.

קלינטון ניקיון משרדים

קלינטון ניקיון משרדים

 

חברת ניקיון משרדים – תחומי אחריות 

ניקיון משרד ושירותי ניקיון מתקדמים כוללים מגוון רחב של תחומים: שירותים בסיסיים – כאלה הנדרשים בכל המשרדים באשר הם ושירותים ייחודיים במקומות עם מאפיינים ייחודיים.  ניקיון חדרי השירותים, מילוי כל מוצרי הטואלטיקה, ניקיון מטבחי השירות במשרדים, פינוי צלחות וכוסות והדחתם. ניקוי המקררים, המיקרוגלים  והטוסטרים. שטיפת הרצפות וטאטוא קבוע.  הסרת האבק מהרהיטים ושולחנות העבודה, מהטלפונים ומכשירי החשמל השונים, מהמדפים, הדלתות והמשקופים. שאיבת השטיחים באמצעות שואב אבק, טאטוא וניגוב פרקטים.  פינוי אשפה, החלפת שקיות אשפה, פינוי פסולת נייר לאחר גריסה  וניקיון רגיל של חלונות החדרים. אלו פעולות ניקיון סטנדרטיות הנדרשות בכל במשרדים-קטנים כגדולים. במשרדים הגדולים של החברות הגדולות והרב לאומיות ישנם, לעיתים, צרכים מיוחדים כגון ניקוי חלונות בגובה רב כמו גם ניקיון לאחר שיפוצים מקיפים או שינוי יעדים בחלוקת הפנים של המבנה.

חברות הניקיון אחראיות גם על טיב חומרי הניקוי בהם משתמשים לניקיון המשרדים. הדרישות לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הולכות ומעמיקות ומושגים כמו 'סביבה ירוקה' או 'סביבה נקייה' הולכים ומקבלים לגיטימציה ביותר ויותר מקומות. ישנם משרדים הדורשים לעבוד עם חומרים בעלי תו תקן מאת החברות המובילות בתחום. עבודת ניקיון טובה ואחראית כוללת ידע תיאורטי ומעשי והתאמת חומרי הניקוי לסביבה הקיימת על מנת למנוע נזקים לריפוד הריהוט או לחיפויים ולמרצפות.

 

שירותי ניקיון לעסקים לאורך שעות היום או בערב

התחשבות והבנת הצרכים של  שעות הפעילות במשרדים הם תנאי למתן שירות יעיל וטוב. ישנם משרדים הזקוקים לשירותי ניקיון נלווים ורצופים לאורך כל שעות הפעילות. אחרים, מעדיפים שהניקיון יתבצע לאחר שעות העבודה, דהיינו, ניקיון משרדים בשעות הערב, כשהמשרדים מתפנים מהעובדים. משרדים אחרים מעדיפים שהניקיון בהם יהיה חד שבועי. כל משרד והמאפיינים שלו.

 

שירותי ניקיון טובים הם שירותים שיש עליהם בקרה ופיקוח

הכשרת עובדים לעבודות ניקיון היא בוודאי התנאי הראשוני והנחוץ ביותר להפעלת ניקיון משרדים. אולם אין די בכך: יש הכרח בפיקוח מלא ותמידי על ידי מפקחים שהוכשרו למטרה זאת, יש צורך לבצע בקרת איכות באופן שוטף על בסיס שבועי או חודשי להבטחת העמידה ברף השירות. חייבים להיות ערוכים כל העת לטיפול בכשלים ותיקונם במהירות האפשרית כי רגישות לצורכי הלקוח וטיפול יסודי ומהיר בליקויים הם הבסיס עליו נבנית כל המערכת של ניקיון המשרדים. חשוב לקיים פגישות תקופתיות עם הלקוחות על מנת לקבל משוב, כדי לוודא את שביעות הרצון וכדי להתאים את השירות לצרכים שלהם.

תחזוקה וניקיון משרדים הם כרטיס הביקור של החברה

גם אלו שמנסים להתחמק באלגנטיות מהעניין, יודו בכך, שניקיון בנייני המשרדים הוא כרטיס הביקור של החברות או הארגונים וכי בניין מטופח, נקי, מתוחזק ושמור מעיד על יושביו. כדאי גם לדעת שמחקרי שוק מוכיחים שבניין משרדים נקי מזמן אליו יותר אנשים וכך הוא גם מוכר יותר. וגם זאת כדאי לדעת: רוב רובן של התלונות מטעם שוכרי הנכסים, מתייחסות לניקיון בניין המשרדים, לניקיון חדרי השירותים ולניקיון השטחים הציבוריים. טיפוח בנייני משרדים וניקיון המשרדים מעלה את ערך הנכס ובהתאמה- גם את הביקוש למשרדים, את שכר הדירה ואת תנועת הלקוחות במקום.

נקיון משרדים – חשיבות הניקיון והפועל היוצא מכך

עובדי ניקיון מיומנים ואחראים, הבנת צורכי המשרד והתאמת תכנית ניקיון מובנית ומותאמת, חומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, שירות יעיל, מסור ומהיר עם מתן מענה יצירתי לכל בעיה המתעוררת, כל אלה הופכים את נושא ניקיון המשרדים לידידותי יותר, קל לתפעול ומסיר דאגה מהלב. חברות ניקיון רבות משלבות בשירותים שהן מספקות גם שירותי תחזוקה שוטפת ואלו יוצרים סביבת עבודה בטוחה ונוחה שנעים לעבוד בה, היא  תורמת למוטיבציה של העובדים ולגיבושם ומביאה ליחסי אנוש טובים בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין הממונים עליהם. מפתיע לקרוא מחקרים המעידים עד כמה עניינים שוליים, לכאורה, עשויים להשפיע על האווירה בסביבת העבודה וזו, משפיעה ישירות או בעקיפין על התוצאות העסקיות והפיננסיות המהוות את השורה התחתונה ואת האמירה הקובעת את מצבו הכלכלי של כל משרד, חברה או ארגון בכל סדר גודל שהוא.

דירוג ממוצע / 5.


This entry was posted in . Bookmark the permalink.