חברת ניקיון בפתח תקווה

היתרון שלנו כחברת ניקיון בפתח תקווה

‘קלינטון’ הנה חברת ניקיון בפתח תקווה המספקת שירותי ניקיון, ניהול ואחזקה לחברות, משרדים ובניינים.
לחברה צוות עובדים מקומי, מקצועי ומיומן הפועל באזור ומספק שירותי ניקיון לחברות ומשרדים רבים בפתח תיקווה.

שירותי ניקיון משרדים בפתח תקווה שאנו מעניקים ללקוחותינו

שירותי ניקיון משרדים ובניינים ניתנים, בדרך כלל, על ידי חברת ניקיון שהיא גם חברה לניהול ואחזקה. חברה כזאת מתחזקת עבור לקוחותיה משרדים בהיקפים שונים ודואגת הן לשירותי הניקיון והן לתחזוקה שוטפת.

אנו מספקים את שירותי הניקיון הבאים:

  • ניקיון משרדים כללי לפי דרישת הלקוח: מספר פעמים בשבוע, סוג הניקיון וכדומה.
  • ניקיון משרדים בערב.
  • ניקיון משרדים עם מפתח – ניקיון שלא בשעות העבודה.
  • ניהול ואחזקת מבני מגורים ומשרדים.
חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה

המטלות המבוצעות על ידי קלינטון הן מתן שירותי ניקיון ברמה גבוהה תוך הקפדה יתירה על ניקיון סביבת העבודה. סביבה נקייה נמדדת הן בניקיון פנימי שלה והן בניקיון החיצוני של כל המבנה. ניקיון חיצוני כולל ניקוי חלונות בקומות הגבוהות בסנפלינג באמצעות צוותים מיוחדים המיומנים לבצע את העבודה.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון למשרד בתל אביב והסביבה – זו המומחיות שלנו

ישנם עוד חברות ניקיון בפתח תקווה – ‘קלינטון’ יש רק אחת

אספקת שירותי אחזקה וניקיון מקצועיים כוללת גם פרויקטים מיוחדים שהם ייחודיים ללקוחות מסוימים . חברת ניקיון ותיקה ובעלת ניסיון רב  אמורה לדעת לתת מענה לפרויקטים מורכבים באמצעות תכנון נכון וביצוע מדויק המוצעים בסל השירותים שלה.

שימו לב:
השירות שמספקת קלינטון בשירותי הניקיון למשרדים ובניינים בפ”ת כולל את כל תחומי הניקיון השוטפים השומרים על סביבת עבודה נקייה ומטופחת: שטיפת רצפות, קרצוף משטחים גדולים, ניקיון חדרי שירותים ואספקה שוטפת של מוצרי הטואלטיקה, הסרת אבק משולחנות העבודה, מארונות, מדפים, דלתות ומשקופים, שאיבת אבק מריהוט ושטיחים, הסרת כתמים וניקיון פינות נסתרות מהעין.

מדוע חשוב לשמור על משרד נקי ומסודר

משרד נקי, נעים ומסודר משדר מסר ללקוחות, מסר של רצינות, מקצועיות ואמינות, מקום שאפשר לסמוך עליו. לקוחות מעדיפים להגיע למשרדים מאווררים היטב, מטופחים ונקיים ומדירים את רגליהם ממשרדים מעופשים ומלוכלכים.

חשוב מאוד: הוכח מדעית שגם עובדי משרדים השוהים בסביבת עבודה נעימה ומטופחת, יעבדו ביעילות יתר ותפוקתם תגדל בהתאם.

אפשר לסכם ולומר בוודאות גמורה שמשרד נקי הוא הכרח המציאות, דבר שלא ניתן להתפשר עליו ואסור לוותר עליו.
אין די בניקיון המשרדים עצמם. הסביבה, השטחים הציבוריים, קומת הכניסה והמעליות כמו גם החניון השייך למבנה – בצמוד אליו או מתחתיו – מהווים גם הם תחום הנתון לאחריות ולפיקוח חברת הניקיון.


עובדה מעניינת! 
בדיקה עם בעלי משרדים ומבנים העלתה שהתלונות השכיחות ביותר הן בענייני ניקיון השטחים הציבוריים שבמבנים. זאת הסיבה, שחשוב לשכור חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה שהיא מקצועית ורצינית, כמו בכל מקום אחר, חברה שתדע לנקות ולתחזק את המשרדים, על הצד הטוב ביותר.

אז אם אתם מבקשים לעבוד עם חברת ניקיון משרדים איכותית בפתח תקווה, אנא צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספר לכם על הייחודיות שלנו ועל השירות המעולה!

 

ניקיון משרדים בפתח תקווה

ניקיון משרדים בפתח תקווה