ניקיון בניינים

ניקיון משרדים ובניינים

ניקיון בניינים עם או בלי אחזקת מבנים

ניקיון בניינים זה תחום של מקצוענים ! ישנם לא מעט חברות ניקיון המספקות מגוון רחב של שירותים אך חברת ניקיון בניינים הוא תחום הדורש מומחיות שונה בתכלית מאשר ניקיון משרדים.
לעתים תכופות קיימת דרישה מלבד ניקיון חדרי מדרגות של בניין גם לתחזק אותו. ניהול ואחזקה של מבנה זוהי אופרציה שונה לחלוטין הן מבחינת אנשי המקצוע והן מבחינה ניהולית.
התחרות הגדולה של חברות ניקיון בניינים בארץ ובמרכז בפרט גרמה בשנים האחרונות לירידה דרמטית ברמת המחיר והן ברמת השירות שאותן חברות מספקות ולכן קשה למצוא כיום חברת ניקיון בניינים שהסטנדרטים שלה גבוהים מאוד בתחום ברמה ללא היכר.

ניקיון בניינים

קלינטון – חברת ניקיון בניינים מומלצת ומקצועית

רק חברות מעטות הכילו את השינויים המהותיים בתחום הניקיון המקצועי. אנו בקלינטון הובלנו את השינוי ובחרנו להתמקד באזור גיאוגרפי ספציפי על מנת להעניק שירות על ! ולתמקצע בתחום ניקיון הבניינים לרבות אחזקה וניהול לצד ניקיון משרדים. בין השינויים שניתן למנות לטובה,הוא שיפור בחומרים שנעשה בהם שימוש ברצפה, בחלונות, בשולחנות ובכל מגע אחר. בעבר נעשה שימוש אך ורק בחומרים אלרגניים, כימיים וכאלה שלא מטיבים עם הסביבה או אתנו. היום חברת קלינטון עושה שימוש בחומרים שהרבה יותר טובים לסביבה ולנו מצד אחד, אך גם מנקים ומשאירים ריחות הרבה יותר טובים מצד שני. כך ששני הצדדים יוצאים נשכרים.

לא כל חברות הניקיון שוות !

שימו לב!
כאשר תבחרו לשתף פעולה עם חברת ניקיון כזו או אחרת, לכל אחת סטנדרטים משלה. ישנן חברות שלא מדריכות את העובדים שלהן ואפילו לא מעסיקות מנקים שעברו הכשרה בתחום. תחום הניקיון אמנם נראה פשוט ביותר, אך תופתעו לגלות שקיימות לא מעט טכניקות ניקיון חשובות שלא נלמדות מעצמן בדרך כלל. ניקוי רצפה על ידי חברת ניקיון שמכשירה עובדים מקצועיים לעומת ניקוי רצפה ביתי הוא שונה בהחלט ואינו בר השוואה כלל וכלל.

חברה לניקיון בניינים - קלינטון

חשוב מאוד !  לשתף פעולה אך ורק עם חברת ניקיון המתגמלת את עובדיה כראוי. כיום קיימות לא מעט חברות המתייחסות אל עובדי הניקיון כעוד בשר עובד. בכדי לתמוך בצדק, שימו לב ובררו שחברת הניקיון שלכם מעניקה תנאים טובים לעובדים שלה. הרי אתם לא רוצים לראות בכל בוקר במשרד שלכם עובד ניקיון ממורמר שמנקה מתוך חוסר חשק, כאשר אתם תומכים בתנאים שהוא מקבל באופן עקיף.

יתר על כן, אם חשוב לכם שבכל ביקור יגיע אליכם אותו עובד ניקיון, בטח תשמחו לגלות כי מרבית החברות מציעות אופציה לפיה בכל פעם יגיעו אותו העובד.

לסיום, ניתן לומר שבחירה בחברת ניקיון בניינים שמתאימה לכם תלויה בלא מעט בפרמטרים שאמורים לתאום את דרישותיכם. אנו ממליצים לכם לשבת ולחשוב קצת עם עצמכם לגבי הצרכים שלכם ומה אתם מצפים מחברת הניקיון שלכם. לאחר תחליטו עם עצמכם מה אתם צריכים, פשוט צרו קשר עם חברת ניקיון ושאלו אותה לגבי התנאים שלכם.

ניקיון בניינים חיצוני

 

דירוג ממוצע / 5.


This entry was posted in . Bookmark the permalink.