שירותי ניקיון למשרדים

ניקיון משרדים

שירותי ניקיון למשרדים שונים מניקיון בתים

מחקרים מוכיחים כי שירותי ניקיון למשרדים הגורמים לסביבת עבודה נקייה ומטופחת יש השפעה רבה  וגוברת על שביעות רצונו של העובד ממקום העבודה שלו ועל התחושה הנעימה והנכונות שלו לשהות במקום  שעות ממושכות. לכל אלו יש השלכה ישירה על התפוקות שלו ובסופו של דבר, התוצאות ניכרות בתזרים המזומנים של בית העסק.

 

מה כוללים שירות ניקיון למשרד וכיצד יוצרים סביבת עבודה נקייה?

שירותי ניקיון משרדים חייבים לכלול הכול: ניקוי חדרי השירותים והמטבחונים, הסרת אבק מהריהוט, הארונות, השולחנות והדלתות והמשקופים. קרצוף והברקת משטחי הרצפה ומשטחי האחסון, ניקוי חלונות כולל חלונות חיצוניים בעזרת מנוף או סנפלינג בקומות הגבוהות. ניקוי חדרי המדרגות, המעליות והשטחים שמסביב למבנה. אוורור המקום ושמירה על ריח נעים.

המסקנה היא שיש לנקות משרדים בתדירות גבוהה יותר מזו של הבתים. כדי לשמור על רמת ניקיון גבוהה חייבים לשכור שירותי ניקיון משרדים כי אין להם תחליף.

שירותי ניקיון המשרדים של חברת 'קלינטון' ניתנים בכל אזור המרכז, להלן רשימה חלקית:

שירותי ניקיון למשרדים

פרמטרים חשובים בניקיון משרדים

אם בעבר הלא רחוק נושא ניקיון המשרדים היה שולי, הוא נחשב כאילוץ, הוא נעשה כלאחר יד ולא הוקדשה לו מחשבה יתירה, הרי שבשני העשורים האחרונים, נושא ניקיון המשרדים אינו נופל בחשיבותו מניקיון הבתים.

הכלכלה המתפתחת בצורה מואצת הביאה לפריחה בתחום הנדל"ן  המסחרי ובנייני משרדים גדולים, חדישים ומפוארים קמו כמו פטריות לאחר הגשם. העובדים שוהים במשרדים במשך כל היום, ימים רבים ושעות ארוכות, לעיתים קרובות זמן ממושך יותר מאשר בבתים שלהם. עובדי היי-טק, עורכי -דין ורואי -חשבון כמו גם עובדים במקצועות חופשיים אחרים הפכו את המשרדים למעין "בית שני" שלהם ועל כן יש צורך ברור לדאוג לנוחיותם, ליצירת סביבת עבודה נעימה ולטיפוח המקום לא פחות מזה של הבית הפרטי ואולי אף יותר.

ניקיון משרדים דורש היערכות שונה מניקיון בתים. שעות הפעילות של המשרדים, מספר האנשים העובדים במקום ומספר המבקרים והלקוחות המגיעים לקבל שירות הם פרמטרים שחייבים להילקח בחשבון וצריך לתכננן את הניקיון על פיהם.

רק שירותי ניקיון רציפים למשרדים, מתוכננים נכון ועל פי תכנית עבודה מפורטת, יכולים להתבצע על הצד הטוב ביותר מבלי לפגוע בעבודה השוטפת. שירותי ניקיון משרדים – בתנאים כאלה – יכול להינתן רק ע"י חברות המעניקות שירותי שירותי ניקיון מלאים. לכל משרד  קיימים הצרכים הייחודיים שלו וחברת ניקיון מנוסה, מיומנת ואחראית תדע לזהות אותם ולהתאים לשטח את השיטה הטובה והנכונה ביותר.

קלינטון שירותי ניקיון למשרד

 

דירוג ממוצע / 5.


This entry was posted in . Bookmark the permalink.