ניקיון משרדים בערב

מחפשים חברת ניקיון משרדים בערב? קלינטון היא החברה שלכם! בחברתנו, אנחנו מספקים שירותי ניקיון משרדים בערב, אשר מתרחש בשעות שלא מפריעות לשגרת היום יום של עובדי המשרד. על מנת שתוכלו להשיג גם משרד נקי וגם נוחות מרבית לעובדים שלכם

ניקיון משרדים בערב

למה לבחור בקלינטון לניקיון המשרד שלכם?

אנחנו מתאימים את עצמנו לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר כיאה לחברת ניקיון משרדים מקצועית, תוך התאמת החברה לתנאים הקיימים בערים הגדולות במרכז ולבקשות הייחודיות של לקוחותינו לניקיון בשעות הערב. בנוסף אנו מציעים שירותי ניקיון העונים על הדרישות לניקיון משרדים גדולים וקטנים כולל תחזוקה שוטפת של המבנים. לכן אם אתם מחפשים חברת ניקיון משרדים בשעות הערב – קלינטון זו חברת הניקיון שלכם!

יתרונות וחסרונות בבחירת ניקיון משרדים בערב

נושאניקיון משרדים ביוםניקיון משרדים בערב
האם מפריע לעובדים?מפריע לעובדים, מאחר והניקיון מתבצע במהלך שעות העבודה.לא מפריע, הניקיון מתבצע בערב אחרי שעות העבודה.
האם מפריע למנקים?העובדים עלולים להפריע למנקים במהלך שעות העבודה.העובדים לא מפריעים למנקים, מאחר והניקיון מתבצע אחרי שעות העבודה.
איסוף זבלזבל נאסף רק עד לסיום מועד הניקיון, מה שיכול לגרום לשאריות זבל מאותו יום עבודה.נאסף זבל של כל היום בפעם אחת, ככה שהפחים נקיים ליום העבודה הבא.
אבטחהאין חשש, מאחר והניקיון מתבצע בשעות העבודה.יכול להיות חשש בגלל השהייה של צוות הניקיון לבד במשרד בשעות הלילה, אך זה ניתן למניעה עם מצלמות אבטחה וחברת ניקיון אמינה.
ניקיון יסודיהניקיון במהלך שעות העבודה עשוי להיות פחות יסודי בשל הפרעות של העובדים.ניקיון יסודי ומקיף אפשרי יותר, מאחר ואין הפרעות של העובדים.
שמירה על ניקיוןהמשרדים עלולים להתלכלך שוב במהלך שעות העבודה של המשרד, אחרי שהניקיון נעשה.המשרדים נשארים נקיים לאורך זמן רב יותר, מאחר והניקיון מתבצע בסוף היום.

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בערב?

פעולות ניקיון סטנדטיות

 • ניקיון חדרי השירותים, מילוי כל מוצרי הטואלטיקה.
 • ניקיון מטבחי השירות במשרדים, פינוי צלחות וכוסות והדחתם.
 • ניקוי המקררים, המיקרוגלים והטוסטרים.
 • שטיפת הרצפות וטאטוא קבוע.
 • הסרת האבק מהרהיטים ושולחנות העבודה, מהטלפונים ומכשירי החשמל השונים, מהמדפים, הדלתות והמשקופים.
 • שאיבת השטיחים באמצעות שואב אבק, טאטוא וניגוב פרקטים.
 • פינוי אשפה, החלפת שקיות אשפה, וניקיון רגיל של חלונות החדרים.

פעולות ניקיון במשרדים גדולים

 • ניקוי חלונות בגובה רב.
 • ניקיון לאחר שיפוצים מקיפים.

מחירון ניקיון משרדים בערב

ניקוי סטנדרטי ( 100-200 מ״ר)

פעם בשבוע800-1200 ₪
פעמיים בשבוע1500-1800 ₪
שלוש פעמים בשבוע1800-2500 ₪
ארבע פעמים בשבוע2200-3000 ₪
חמש פעמים בשבוע2500-3700 ₪

למחירון המלא לחצו כאן

איך לבחור חברת ניקיון משרדים בערב?

 1. המלצות: אחרי שווידאתם שהחברה נותנת שירות בשעות הערב, השלב הבא הוא לבדוק המלצות. תוכלו לבדוק זאת באמצעות חיפוש באינטרנט, שיחה עם לקוחות קיימים של החברה, או אפילו בדיקת חוות דעת בגוגל עסקים של החברה
 2. מחיר: כאשר מגיעים לנושא של המחיר, חשוב להבין שהמחירים לניקיון משרדים בערב עשויים להיות דומים לאלה של שעות היום. לכן, עשו השוואת מחירים כדי לוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.
 3. חומרים ידידותיים לסביבה: בחירה בחברת ניקיון שמתחייבת לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה תספק לכם ניקיון ברמה גבוהה, וסביבת עבודה בריאה.
 4. תקשורת טובה: חשוב לבחור חברת ניקיון שתהיה אתכם בתקשורת טובה עם תיאום ציפיות. כך תוכלו לתכנן ולהתאים את הניקיון על פי צרכים משתנים ולהבטיח שפעילות הניקיון תתבצע בצורה חלקה ויעילה.
 5. אמינות ואחריות: הדבר החשב ביותר היא בחירת חברת ניקיון משרדים אמינה ומקצועית .
  יש לוודא שהחברה תספק לכם שירות באופן יעיל ומדויק, ומקיימת את ההתחייבויות שלה ומגיבה במהירות לכל שאלה או בעיה שעלולה להתרחש. חברה אמינה תספק לך שקט נפשי בנושא של ניקיון המשרד.

שאלות ותשובות

מהם אזורי השירות שלכם?

חברתנו מספקת שירותי ניקיון משרדים בכל אזור המרכז:
העיר שיש לנו הכי הרבה משרדים שאנחנו מספקים להם שירותי ניקיון היא תל אביב.

למי אתם מספקים שירותים?

עסקים, בניינים,משרדים ומפעלים.

דירוג ממוצע / 5.