ניקיון משרדים בערב

יתרונות ניקיון משרדים בערב

חברות הניקיון המבצעות ניקיון משרדים בערב גילו את היתרונות הטמונים בעבודת ניקיון המשרד והעסק בשעות המאוחרות לאחר שעות הפתיחה הרגילות. הנהוג והמקובל היה לנקות את המשרדים במקביל לעבודת עובדי המקום, תמיד תוך התחשבות מקסימלית באילוצים הקיימים ותוך ניסיון הפרעה במינימום האפשרי.

חשוב להבין! האילוצים הקיימים, תפוסת המשרדים, ביקורי לקוחות, והתרחשויות בלתי צפויות, הפכו את עבודות הניקיון למסורבלות, בלתי יעילות ולא נוחות בעליל הן לעובדי הניקיון והן לעובדי המשרד עצמם. שיפור עצום ניכר עם הולדת הרעיון לנקות את המשרדים לאחר שעות הפעילות הרגילות. איש לא הפריע עוד לזולת והתוצאה הראשונית והמידית הייתה: חיסכון יקר בזמן הניקיון.

ניקיון משרדים בערב

ניקיון משרדים בערב

ניקיון משרדים בערב עם מפתח 

ניקיון משרדים בערב עם מפתח מאפשר לבצע עבודות ניקיון יותר יסודיות מאשר עבודות הניקוי השגרתיות כמו איסוף אשפה וניקוי שירותים. כאשר מבצעים עבודות ניקיון בערב כשעובדי המשרד אינם, נדרש להשאיר מפתח ובכך מקבלים מענה משרדים המעדיפים מחד ניקיון יסודי יותר ומאידך חוסר הפרעה מוחלט לעובדים במהלך יום העבודה.
ישנם עבודות ניקוי שאינן נעשות ביום יום ומומלץ עוד יותר לבצען בערב:

  • עבודות כמו ניקוי חלונות ומשטחים גדולים
  • שאיבת שטיחים מקיר לקיר
  • ניקוי וילונות

מדוע? רעש מכונות השאיבה והשטיפה בוודאי אינו תורם לסביבת עבודה שקטה וכל זה יכול להימנע אם בוחרים לנקות את המשרדים בערב.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון משרדים בערב בתל אביב – זו ההתמחות שלנו!

אזורי שירות מובילים בניקיון משרדים בערב

חברת קלינטון מספקת את שירותי ניקיון המשרדים בכל אזור המרכז:

 

ניקיון משרדים בלילה הוא ניקיון יעיל וחסכוני יותר

כאשר מנקים את המשרדים במהלך שעות היום, יש לחזור על מספר פעולות יותר מפעם אחת. לדוגמה: יש לרוקן את הפחים מספר פעמים ביום, צריך לאסוף את כוסות השתייה בכל פעם שאלו נותרות במשרדים, יש לנקות את חדרי השירותים מספר פעמים, תלוי במספר העובדים והמבקרים. ניקוי המשרדים לאחר שעות העבודה, נעשה פעם אחת והמשרדים הנקיים והמאווררים היטב נשארים נקיים עד למחרת. זוהי יעילות וזהו חסכון במספר שעות הניקיון.

ניקיון משרד בשעות הערב

ניקיון משרדים בערב – התאמה לאופי הפעילות במשרד

ניקיון המשרד בערב צריך להתאים לאופי הפעילות של המשרד עצמו. ישנם משרדים המשלבים בין ניקיון ערב לבין ניקיון בוקר בהתאם לשעות הפעילות. חברות ניקיון רציניות יעניקו שירות מסור, אחראי ומושלם בכל השעות שמנהלי המשרד יבחרו לבצע את הניקיון כשברור כבר מזמן שיש יתרון לניקיון הערב. המשמעות היא: עבודה בסביבה נקייה ונעימה, ללא רעש וללא הפרעה במהלך היום והגעה למשרד נקי בכל בוקר מחדש.


This entry was posted in . Bookmark the permalink.