חברת ניקיון מומלצת – קלינטון

ניקיון משרד

 חברת ניקיון מומלצת

מהם הפרמטרים ההופכים חברת ניקיון למומלצת ?

חברת ניקיון המשרדים 'קלינטון' הנה חברת ניקיון מומלצת ע"י עשרות חברות המקבלות שירות מקצועי ויוצא דופן בנוף של חברות הניקיון בארץ ובמרכז. החברה זוכה להמלצות רבות ע"י מזכירות, מנכ"לים, מנהלי תפעול ואחזקה, בעלי בניינים מסחריים ופרטיים ועוד.

אם אתה זקוק לחברת ניקיון עם המלצות, שבאמת עובדת עם כל הלב והנשמה, אנא פנה אלינו ותוכל ליהנות מצוות קבוע, מקצועי, אדיב ומיומן לניקיון ביום או בערב, במחירים שפויים ושירות ענק !

אזורי השירות שלנו הם בכל מרכז הארץ לרבות:

חברת ניקיון מומלצת

שירותי ניקיון משרדים מחברה בעלת המלצות משפיעה על העובדים לטובה

בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום ניקיון המשרדים ובדומה לארצות מערביות ובעיקר בדומה לארצות הברית, נוסדו חברות ניקיון רבות עם התמחות של ניקיון משרדים.

לא עוד המנקה החביבה היחידה עם הדלי והסחבה ביד ולא עוד עובד הניקיון עם המטאטא המנסה להשתלט על כל קומה. השינויים העצומים בכלכלה ובמסחר הביאו עימם לפריחה בתחום הנדל"ן המסחרי, דבר שגרר לצמיחת בניינים עצומים לצורכי מסחר, שירותים ובנייני משרדים.

מנקה בודדת לא יכלה לתת את המענה ההולם לאלפי מטרים רבועים של בנייני משרדים ודי מהר נכנסו לנישה הזאת חברות הניקיון המקצועיות. כדאי לציין שחברות ניקיון רבות הן גם חברות אחזקה והשירותים הניתנים על ידן משלימים אלו את אלו.

היות וקיימות חברות רבות לניקיון משרדים, מתעורר קושי בבחירת החברה הנכונה כזו שמוגדרת כחברה מומלצת, לכן אם אתה זקוק לחברת ניקיון מומלצת בתל אביב או לחברת ניקיון משרדים מומלצת ברמת גן והסביבה אנו נשמח מאוד לקבל את פנייתך ולחשוף בפנייך את שלל ההמלצות שלנו מלקוחות הנמצאים במשרדים סמוכים לשלך.

קלינטון חברת ניקיון משרדים מומלצת

קיימים פרמטרים ברורים שבעזרתם אפשר להגדיר חברה כחברת ניקיון מומלצת:

מתן מענה לכל צורכי הניקיון השוטפים של בניין המשרדים הוא ההכרחי ביותר. שירותים כאלה כוללים, מלבד המשרדים עצמם, את ניקיון הלובי של הבניין, ניקיון המעליות, חדרי המדרגות, סביב הבניין ודרכי הגישה אליו. השירות כולל גם ניקוי מקלטים כולל מרחבים מוגנים קומתיים.

עובדי חברת ניקיון מומלצת עוברים הכשרה תאורטית ומעשית לקראת כניסתם לתפקיד. תחום הניקיון הציבורי עבר מהפך של ממש עם כניסת מכשירים וכלים חדשים ועם המצאת חומרי ניקוי חדשים העומדים בתווי תקן מחמירים, עונים על דרישות איכות הסביבה ומשתפים פעולה למען סביבה ירוקה ובריאה.  עובדים אלו מוכשרים לבצע עבודות ניקיון כלליות, לסדר את המשרדים, לנקות ולחטא חדרי שירותים ומטבחים והם יודעים לתחזק ולשמר פרקטים ומשטחי עץ שונים.

חברת ניקיון מומלצת יכולה גם לספק מענה למשרדים בעלי מאפיינים מיוחדים או  צרכים ייחודיים. היא תהיה קשובה לשעות הפעילות של המשרד ועל מנת להימנע מהפרעה לעבודה השוטפת, החברה תציע את שירותיה בשעות הערב המאוחרות, לאחר שעות פעילות המשרד. חברת ניקיון רצינית צריכה להיות זמינה לאורך שעות היממה, למקרים דחופים ולטיפול בכשלים בלתי צפויים – אם ברצונך לקבל מידע מקיף בנוגע לבחירת חברת ניקיון משרדים לפני חתימה על חוזה כולל כל הפרטים הקטנים והסעיפים שנדרש לשים אליהם לב אנא כנס לקישור.

משרדים נקיים ונעימים יוצרים אווירת עבודה נעימה

מבחן התוצאה הוא מילת המפתח בהפיכת חברת ניקיון לחברה מומלצת. הניקיון במקום, שביעות רצון העובדים והלקוחות  וההמלצות שלהם יעידו על כך שהחברה היא חברה מומלצת.

חברות ניקיון משרדים – המדריך השלם לפני חתימת חוזה

ניקיון משרדים ובניינים

חברות ניקיון משרדים – כל הטיפים שיעזרו לך בבחירה

כיום קיימות שפע של חברות ניקיון משרדים המציעות שירותים מיוחדים לניקיון המשרד באופן יעיל ואיכותי. חברות רבות מתאפיינות באבזור חכם ומיוחד הנועד לנקות את סביבת המשרד בצורה כזאת שתאפשר לכם לקיים את ישיבת ההנהלה הבאה בצורה החלקה והנעימה ביותר. זכרו, כשאתם בוחרים לעבוד עם חברת ניקיון, אתם בעצם חוסכים לא מעט כאב ראש עתידי. אמנם, יש כאלה הבוחרים להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון, אך לרוב מדובר בכזה שלא יעשה עבודה מקצועית כמו זו של חברת ניקיון.

חברות ניקיון מקצועיות הן מעטות והמחיר כמעט זהה

אחת הסיבות לכך שהעבודה לא תהיה זהה באופן מדויק לזו של חברת ניקיון מקצועית היא בגלל שלעובד אין את הציוד המתקדם שלרוב החברות יש, כאשר נוסף לכך, לאותו עובד אין את ההדרכה, הכישורים ואופן הניקוי המיוחד שנהוגים באותן חברות ניקיון. בסופו של דבר אותו חברות הן הרבה יותר מקצועיות בשל הניסיון הרב שלהן והציוד המתקדם שהן מחזיקות ולכן חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון מומלצת.

מה בדיוק חברת הניקיון מציעה ?

לרוב, חברות ניקיון מציעות ניקוי של כל אזור במשרדים שלכם, מקטן ועד גדול. לדוגמה, מקומות שאותן חברות מנקות הם חלונות, שטיחים, שירותים, כאשר נוסף לכך חברות רבות מציעות שירותי ניקיון ותחזוק נוספים כדוגמת הדברה, טיפול בנזקים של הצפה, פינוי פחים על בסיס קבוע ושימוש בחומרי ריח המשרים ניחוחות נעימים במשרד.

חברת 'קלינטון' הנה חברת ניקיון בתל אביב המציעה שירותי ניקיון למשרדים הכוללים מגוון אפשרויות בהתאמה לסוג העסק:

חברות ניקיון משרדים

כמה פעמים לנקות

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם כמה פעמים בשבוע או בחודש צריך לנקות את המשרד, או כמה לפחות נהוג. ובכן, הנתון של מספר הפעמים שצריך לנקות הוא גמיש באופן מוחלט והוא תלוי במספר גדול של גורמים. בין הגורמים שניתן למנות יש את מספר האנשים שנועדים לפקוד את המשרדים, הבלגן שהם נוהגים לעשות ובאופן כללי הלכלוך שהם משאירים מאחור. נוסף לכך, זה תלוי בכמה חשוב לכם שהמשרד יהיה מבריק.

ישנם אנשים שירצו שהמשרד יבריק באופן מדהים בכל רגע נתון ואילו יש אנשים אשר מעדיפים שהמשרד ינוקה מידי שבוע, כאשר מבחינתם הניקיון הוא לא בראש סדר העדיפויות.

בסופו של דבר חשוב להבין כי הכל תלוי בכם ובצרכים שלכם. כדאי לכם לשבת עם עצמכם ולהתייעץ לאחר מכן עם מספר חברות ניקיון משרדים בכדי להגיע להחלטות חכמות.

חברה לניקיון משרדים - קלינטון

חברה לניקיון משרדים – קלינטון

 

ניקיון משרדים בלילה

ניקיון משרדים - תל אביב

שירות ניקיון משרדים בלילה

ניקיון משרדים לילי הוא בעצם השירות הקרוי לרוב ניקיון משרדים בערב.
שירות זה רלוונטי לחברות המעוניינות שניקיון המשרד לא יפריע לעובדים בשעות העבודה, או לחילופין הוא מגיע כתוספת של ניקיון יסודי של המשרד לצד הניקיון השוטף במהלך היום.

מה מפריע לי ?

ההפרעות הנגרמות כתוצאה מניקיון יסודי הן שימוש בשואב אבק, ניקיון חלונות בסנפלינג היכול להסיח את דעתם של העובדים וכמובן שטיפה יסודית המלווה בהמון מים.

כמוכן נחסכות ההפרעות מכלל העובדים במהלך היום לצד היתרון הברור והמהנה של להגיע לעבודה למשרד מאורגן ונקי.

לשירותים נוספים בתחום כנס:

כיצד ליצור סביבת עבודה נקייה להגברת הפרודוקציה

שירותי ניקיון

כיצד ליצור סביבת עבודה נקייה במשרד – להגברת הפרודוקציה

מחקרים רבים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה מגבירה את תפוקת העובד במספר רמות. יתרה מכך עולה במחקר כי סביבה נעימה גורמת לעובד להרגיש מוערך ובכך תחושת הערכת העובד למשרד גוברת.
תועלות משמעותיות נוספות, הן הרושם שנוצר על ידי מבקרי המשרד והעסק כדוגמת לקוחות ומשקיעים שללא ספק יתרשמו ממשרד נקי ומצוחצח משום שזה משקף על איכות העסק עצמו.
זו אחת הסיבות בגינן הדרישה לחברות ניקיון למשרד גוברת מאוד בשנים האחרונות, וכמו בכל תחום צומח אחר, צצות המון חברות שיספקו את השירותים הללו כדי ליהנות מנתח השוק הקיים ולכן אנו ממליצים לעיין במדריך המלא לבחירת חברת ניקיון משרדים בטרם חתימה על חוזה.

לקובץ המחקר של הגברת תפוקת העובדים בזכות ניקיון משרדים.

אם תשאלו סביבכם סביר שתגלו שסביבת עבודה נקייה ונעימה נתפסת כאחד הגורמים המשמעותיים שמשפיעים על יעילות העובדים. יש לכך בוודאי הסברים שונים. למשל, עובד שמרגיש שיש מי שדואג לצרכים הבסיסיים שלו מרגיש שדואגים לו באופן אישי ושלבית העסק אכפת מהצרכים האישיים שלו, מה שמעודד אותו לתרום בחזרה. הסבר אחר יכול להיות קשור לכך ששהייה בסביבה נעימה ומטופחת משרה אווירה רגועה ונינוחה יותר, כך שהעובד איננו מוטרד ממטלות כמו שטיפת כלים או מירוק האבק, הוא יכול להתרכז בעבודה שלו, וגם ליהנות ממנה יותר. כך או כך, אין ספק שסביבה נקייה היא מצרך בסיסי שמעודד יעילות ותפוקה גבוהה בקרב העובדים.

המודעות לנושא זה היא גבוהה ביותר בקרב חברות שאנו מבצעים עבורם ניקיון משרדים בת"א, יחד עם זאת באזורי הפריפריה טרם החלו להקפיד ולהטמיע את נושא הניקיון במשרד כפי שנעשה בערים הגדולות בישראל, אולם ניכר כי לאט לאט בשנים האחרונות החלה המודעות לגבור.

 

אז איך בדיוק עושים את זה?

דואגים לפינת העבודה האישית

לכל עובד במשרד יש בוודאי פינה משלו, שכוללת שולחן עבודה, כיסא, פח אישי ובעיקר הרבה מאוד ניירת וציוד משרדי. כדי לאפשר לעובד ליהנות מסביבת עבודה נקייה ומסודרת, כזו שתעודד אותו לעבודה באופן יעיל ולקדם את צרכי העסק והצלחתו, חשוב שהעובד ירגיש נינוח בעמדה הזו. הקפידו על כך שהשולחן הזה ינוקה מידי יום, ושהעובד לא יצטרך לדאוג לנושאים כמו ריקון הפח או שטיפת הרצפה שסביבו. להפך, ככל שהעובד ירגיש שאתם דואגים לו ושמים את צרכיו בראש סדר העדיפויות, כך הוא ירצה לתת בחזרה ולהשקיע בהצלחה העסקית שלכם עוד יותר. לכן אם אתם זקוקים לחברת ניקיון בתל אביב והסביבה – אנו נשמח לקבל את פנייתכם בהקדם.

חברת ניקיון מקצועית – יתרונות

כדי להבטיח לעצמכם ולעובדים שלכם סביבת עבודה נקייה ונעימה, אתם יכולים להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מומלצת. למעשה, כדאי לכם לעשות את זה ולחסוך מהעובדים שלכם את הצורך לנקות בעצמם, לשאוב אבק או לזרוק את הזבל. ככל שתתנו להם להתמקד במשימות שלהם ותורידו מהם נטל אחר, כך הם יהיו ממוקדים יותר, ובעיקר יעילים הרבה יותר. חברת ניקיון מקצועית תעמיד לרשותכם צוות שיעבוד בזמן שנוח לכם וכמו שאתם באמת צריכים, כך שהמשרד יהיה נקי מבלי שתצטרכו להרים ולו מטלית אחת. תוכלו לקבוע את שעות העבודה של צוות הניקיון וגם את השטחים שבאחריותם, ופשוט ליהנות מהתוצאה.