מדיניות פרטיות

כללי

אנו בחברת קלינטון ניקיון משרדים נוהגים בכבוד, בהוגנות ובשקיפות מרביים כדי לדאוג לפרטיות משתמשי האתר. מטרתם של התנאים המובאים לעיל נועדו להבהיר לגולש את מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר  לרבות תיאור אופן השימוש של מפעילי האתר במידע, איסופו ושלל שימושיו.

שינויים במדיניות הפרטיות

מנהלי האתר רשאים בהתאם לצורך לערוך ולשנות מעת לעת את מדיניות הפרטיות באתר. אם וכאשר יבוצע שינוי מהותי ויסודי בתנאים הנוגעים לשימוש במידע אישי שנמסר על ידי גולשי האתר, תפורסם על כך הודעה בדף הבית.

שימוש במידע

אנו מתחייבים כי כל המידע האישי הנמסר על ידכם ישמש אותנו למימוש הזמנתכם ולמילוי בקשותיכם בלבד. חברת קלינטון מתחייבת לא להעביר את פרטיכם לשום גורם אחר.

קובץ עוגיות   –  Cookies

קובץ זעיר אשר מבקש רשות להיות ממוקם על הכונן הקשיח של המחשב. כאשר הגולש מסכים, הקובץ מנתח את תעבורת האינטרנט או מאפשר לך לדעת מתי אתה מבקר באתר מסוים. עוגיות מאפשרות ליישומי אינטרנט לטפל בך בתור משתמש ייחודי, או אדם פרטי. יישום אינטרנט יכול להתאים את פעילותו לפי העדפותיך, ומפעיל איסוף מידע על מנת לזכור את העדפותיך..

אופן הפעולה באתר זה מתבטא בתוכנת סטטיסטיקה לאתרים, שמזהה אילו דפים נמצאים בשימוש. כמו כן, אתר זה נעזר בשירות הפעלת קבצי עוגיות כדי להגיש פרסומות והצעות שיווקיות מיוחדות ולמעשה עוזר לנו לנתח נתונים על תעבורת אינטרנט ולשפר את אתר האינטרנט שלנו על מנת להתאים אותו לצורכי הלקוח. השימוש בקבצי עוגיות אנו משתמשים במידע זה רק למטרות ניתוח סטטיסטי ופילוח שיווקי, והסטטיסטיקות של האתר או מבצעי הפרסום לא יודעים להבחין בגולשים ולזהות אותם באופן אישי כאדם פרטי או כמשתמש. בסופו של דבר, קבצי 'עוגיות' מסייעים לנו לספק לכם אתר טוב יותר, בכך שהם מאפשרים לנו לעקוב אחר הדפים שאותם אתם מוצאים כשימושיים, ולהציע לכם תכנים והצעות שנוגעות אליכם. קובץ העוגייה בשום פנים ואופן לא נותן לנו גישה למחשב שלכם או כל מידע אודותיכם, מלבד הנתונים שאותם תבחרו לשתף אותנו בצורה פעילה – כמו למשל באמצעות מילוי טופס התקשרות באתר.

המשתמש יכול לבחור אם לקבל או לדחות קבצי עוגיה, רובם המוחלט של דפדפני האינטרנט מקבלים קבצי עוגייה באופן אוטומטי, אך ניתן בדרך כלל לשנות את הגדרת הדפדפן כדי לסרב לקבלת הקבצים.
למידע נוסף בנוגע להסרת מודעות לא רצויות. אם בחרתם בדרך זו, אתם עלולים להימנע ממלוא היתרונות הטמונים בכך.

 

המידע שאנו עשויים לאסוף:

 • שם פרטי ומשפחה
 • פרטים ליצירת קשר כולל כתובת דוא"ל
 • מידע סטטיסטי על דפוסי גלישה באתר
 • מידע על הזמנות ורכישות
 • מידע הקשור בשירות לקוחות ומכירות (פניות, בקשות, הצעות, תלונות ובירורים)

 

אנו אוספים מידע זה כדי להבין את צרכי הלקוחות שלנו ולספק להם שירות טוב יותר. מהסיבות הבאות:

 • שמירה על נתונים עבור פניות עתידיות.
 • שמירה על נתוני עסקאות-עבר עבור משלוחים, חיובים, אחריות, הנחות, מבצעים וכדומה.
 • כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו
 • כדי לשלוח הודעות דוא"ל פרסומי על מוצרים חדשים, הצעות מיוחדות או כל מידע אחר שאנו חושב שאתה יכול למצוא עניין באמצעות כתובת דוא"ל אשר סיפקת
 • כדי ליצור אתכם קשר למטרות שירות לקוחות ו/או מחקרי שוק. אנו עשויים לפנות אליכם באמצעות פקס, דואר ישראל, טלפון או דואר אלקטרוני
 • כדי להציע לכם מוצרים ושירותים מותאמים-אישית, ואולי גם להתאים אישית את האתר על פי הצרכים והרצונות שלכם

אבטחת מידע

אנו מחויבים להבטיח כי המידע שלכם מאובטח. על מנת למנוע גישה אסורה לנתונים אישיים, אנו פועלים בהתאם לפרוטוקולים פיזיים, פיננסיים, אלקטרוניים וניהוליים עדכניים כל זאת כדי לשמור את המידע שאנו אוספים באופן מקוון.

פרסומות באתר

הנהלת האתר מפעילה מערך פרסומות ותכנים עצמאי. בנוסף, המערכת מאפשרת ועשויה לאפשר לגורמים אחרים לנהל ולתפעל את מערך הפרסומות באתר ואת מערכי התוכן והשירותים. במסגרת זו יתכן ויצפה הגולש בהצעות שירות, תכנים, מידע או בפרסומות של האתר או של גורמים אחרים כלשהם- מידע או מודעות שמקורן במפרסמים חיצוניים האוספים מידע אודות הגולש בין היתר באמצעות שתילת קבצי עוגיות במחשב הגולש.

זאת בין השאר לצורך ניתוח מידע, התאמת פרסומות וניתוח צרכי הגולש. שימוש זה נעשה בהתאם למדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של אתרים אלו ואינו נוגע למדיניות הפרטיות של אתר קלינטון. אם הגולש מעוניין למנוע פעילות מעין זו, עליו לפעול באופן פרטני על מנת למנוע איסוף מידע כזה על ידי גורמים שלישיים אלו לרבות מפרסמים.

 

חוק הגנת הפרטיות

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981 הגולש רשאי לעיין במידע, כשמידע זה מוחזק במאגר מידע כהגדרתו בחוק. המידע הנאסף אודותיך על ידי מפעילי האתר במסגרת פעילות ממוקדת או אגב אורחא, כפוף לחוק זה ולפיכך לכל זכויות ודרישות הגולש וכל מאן דבעי, בהתאם לכל דין

דירוג ממוצע / 5.